Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 06:59 Bu haber 82 kez okundu
 
Albayrak: Tüm terör örgütleriyle mücadele ediyoruz
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, yaptığı açıklamada "Tüm terör örgütleriyle mücadele ediyoruz. 5 milyondan fazla mülteciye ev sahipliği yapıyoruz" dedi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak'ın açıklamaları şöyle:
GÜNDEM Haberi


Çok tarihi günlerden geçiyoruz.

Tüm terör örgütleriyle mücadele ediyoruz.

5 milyondan fazla mülteciye ev sahipliği yapıyoruz.

Bugün bu verilen mücadelede kimlerin sivilleri hedef alarak 9 aylık masum Muhammet bebek başta olmak üzere, sivil yerleşim bölgelerine bombalar attığını tüm dünya artık görüyor. Terör ve terörle mücadele noktasında on yıllardır bugün için belki hazırlanan bu planı Allah'ın izniyle bu millet, bu devlet ve bu ordumuz paramparça edecek.

Türkiye'nin sivillere gösterdiği titizlik gösterilmeli.

Artık Türkiye kesinlikle ve kesinlikle taviz vermeyeceği, birilerinin uzaklardan ayak ayak üstüne atıp ahkam kestiği bir iklimde değil. Türkiye kendisine yönelik tehditleri kaynağında kurutma stratejisi kapsamında çok tarihi bir operasyon süreci yürütüyor.

Ama siyaset eliyle ama güvenlik ama ekonomi eliyle ülkemizi tehdit edecek bütün unsurlara karşı yekvücut şekilde, sapasağlam ve dimdik durduğumuz, millet olarak kenetlendiğimiz sürece bin yıldır olduğu gibi bütün bu rüzgarlar da aynı kayadan nasıl yel alır öyle yel alıp geçecek. Bu coğrafyada bin yıldır olduğu gibi binlerce yıl daha bu ülke ve bu millet sapasağlam güçlü bir şekilde ayakta duracak.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Albayrak:, Tüm, terör, örgütleriyle, mücadele, ediyoruz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Kendine yapılmasını istemediğini sen de başkasına yapma.


Konfüçyus
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı