Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 04:13 Bu haber 296 kez okundu
 
Bakan Soylu'dan Jandarma Alım Açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , jandarma alımı müjdesi verirken kadın polis görevlendirmeleri ile ilgili de son bilgileri paylaştı.
GÜNDEM Haberi


çişleri Bakanı Süleyman Soylu , Güvenlik Yönetiminin Dönüşümünde İhtiyaç Duyulan İnsan Kaynaklarının Değerlendirilmesi Çalıştayı 'na katıldı. Çalıştayda önemli açıklamalarda bulunan Bakan Soylu jandarma alımı müjdesi verirken kadın polis görevlendirmeleri ile ilgili de son bilgileri paylaştı.

KADIN POLİS AÇIKLAMASI VE JANDARMA ALIMI MÜJDESİ

İçişleri Bakanı süleyman  Soylu karakollara 3 bin kadın polis alımı yapıldığını belirtti. İçişleri Bakanı süleyman soylu 3 bin kadın polis alımının tamamlandığını ve adayların eğitime başlayacağını söyledi.

Bakan Soylu "Eğitim sonrası 3 bin kadın polis Türkiye genelinde karakollarda çalıştırılacak.  Güven masalarında vatandaşların sorunlarını dinleyecek , onların sıkıntılarını değerlendirip gerekli işlemlerin hızlı şekilde yapılmasını sağlayacak polisler 2020 yılında eğitimlerini sonlandıracak ve göreve başlayacak." ifadelerini kullandı.

Güvenlik Yönetiminin Dönüşümünde İhtiyaç Duyulan İnsan Kaynaklarının Değerlendirilmesi Çalıştayı 'nda önemli açıklamalarda bulunan Bakan Soylu , aynı uygulamanın jandarma alımı için yapılacağını söyledi.  Jandarma karakollarına da güven masaları kurulacak. Kurulacak güvenlik masalarına da personel alımı yapılacak.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Bakan, Soylu'dan, Jandarma, Alım, Açıklaması,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Bize karşı silah taşıyan, bizden değildir


Hz. Muhammed
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı