Haber Detayı
26 Mayıs 2020 - Salı 12:40 Bu haber 148 kez okundu
 
Güler Sabancı: Artık ‘Değişim Yönetimi’ dönemi
Sabancı, corona virüsü sürecine güçlü bilanço ve dayanıklı portföy yapısıyla girmenin de topluluk için önemli bir avantaj oluşturduğunu belirtti.
ÖZEL SEKTÖR Haberi


Sabancı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bugünlerde hayatımızın en sıra dışı dönemini yaşıyoruz. Bu dönem hiçbiriniz için kolay olmadı. Kendiniz, aileleriniz, sevdiklerinizle ilgili yaşadığınız kaygıların ve sıkıntıların farkındayız.

Ama tüm kaygılarınıza rağmen, sorumluluklarınızı aksatmadan, işinize içtenlikle sahip çıktığınızın da son derece farkındayız. Her zamankinden daha zorlu şartlarda, hayatın aksamaması için gece gündüz tam bir seferberlik ruhuyla çalışan, her bir Sabancı çalışanına tek tek teşekkür ediyorum ve hepinizle gurur duyuyorum.”

“TÜM DESTEKLERİMİZ BİLİM VE TEKNOLOJİYE”

Tabii ki bu süreçte atılan tüm adımlarda birinci önceliğimiz, sağlık oldu. Sizlerin sağlığını her şeyin üstünde tuttuk. Her bir iş kolumuzda önlemlerimizi titizlikle aldık.

“GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRECEĞİZ”

“Şimdi normalleşme adımları ve planları yapılıyor. Artık, biz de Topluluk olarak, “kriz yönetiminden”, “değişim yönetimi” aşamasına geçiyoruz.

Geri dönüşte dijitali odağına alan öncü çözümleriniz, uygulamalarınız ve çalışmalarınızla yine içinde bulunduğunuz sektörlerde örnek olacağınıza yürekten inanıyorum.

“ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK GÜVENCESİ GENÇLER”

Sabancı Topluluğu olarak, her zaman bu ülkenin en büyük güvencesini gençler olarak gördüklerini açıklayan Sabancı, “Gençlerin mücadeleci ruhundan, teknolojiye, dijitalleşmeye ve değişime açık olmalarından aldığımız ilhamla dönüşüm vizyonumuzu “Yeni Neslin Sabancı'sı” olarak tanımladık.

Holding Yönetim Kurulu ve Sabancı Ailesi adına herkesin Ramazan Bayramı'nı da kutlayan Güler Sabancı, çalışanlarına aileleriyle birlikte, huzurlu bir bayram geçirmelerini diledi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Güler, Sabancı:, Artık, ‘Değişim, Yönetimi’, dönemi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Nimete kavuşanların inkarından sakının.


Hz. Muhammed
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı