Astroloji

 

 

Akrep 2021-07-27
Finansal olarak alacak verecek konularınız gündeminizde olabilir. Bu konuda harekete geçebilir ve maddi anlamda elinizi güçlendirebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınızla aynı anda hareket etmek size olumlu dönecektir.
Aslan 2021-07-27
Çalışma ortamınızda sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Sizi suçlamak için ortam kollayan herkes konuşmaya başlayacaktır. Düşmanlarınızın söz söylemelerine izin vermemek için daha çok çalışmalı ve özenli olmalısınız.
Balık 2021-07-27
Çalışma alanınızda yavaş hareketlerinizden dolayı eleştiri alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizi kanıtlamalısınız. Böylece kimse size dokunamaz. Emeğinizin hakkını savunun!
Başak 2021-07-27
Yeni bir iş görüşmesine çağrılabilirsiniz. Umudunuzu kaybettiğiniz anda çiçekler yeniden açabilir. Her zaman umudunuzu diri tutun. Kazanan mutlaka siz olacaksınız.
Boğa 2021-07-27
Maaile ortamınızda duygusal davranışlarınız eleştiri alabilir. Hassas olduğunuz konularla ilgili kalbini kıracak gündemler ve konuşmalar söz konusu olabilir. Mantığınızın sesine kulak vermeniz, en az şekilde hasar almanızı sağlayacaktır.
İkizler 2021-07-27
Açık sözlülüğünüz ile ikili ilişkilerde son noktayı koyan taraf olabilirsiniz. Duygularınıza hitap etmeyen bir birlikteliği sonlandırıyorsunuz. Biraz özgür olmanın ve yalnız olmanın keyfini tatmak isteyebilirsiniz.
Koç 2021-07-27
Yalnız kalma isteğiniz geri çevrilebilir. Yüklendiğiniz sorunlarınızı tek başınıza çözmenizi gerektirmiyor. İş hayatınızdaki değişim sizi hem kaygılandırıyor hem de heyecanlandırıyor olabilir. Bugün, özellikle ailenizin de desteğiyle bazı şeyleri hem rahatça dışa vurabilir hem de sorunlara çözüm yolu bulabilirsiniz.
Kova 2021-07-27
Size zarar veren ve aranızda sorunlar yaşanan arkadaşlarınızdan bazı dönüşler alabilirsiniz. Özür ve telafilerin gündem olacağı bugün, siz dahil herkesin hatasının farkına varması süreci daha ılımlı bir noktaya taşıyacaktır. İyi düşünmeli, çizeceğiniz yeni sınırlara özen göstermelisiniz.
Oğlak 2021-07-27
İçinize attığınız duygularınız patlama noktasına gelmiş olabilir. Artık konuşmak isteyeceksiniz. Böyle bir anda sizi gerçekten önemseyen insanlarla iletişim halinde olmanız daha sağlıklı olacaktır.
Terazi 2021-07-27
Duygularınız özgür olmak isteyecektir. Bağımsızlık isteğinizle bazı zincirleri kırabilirsiniz. Akıl, ruh ve beden sağlığınızı böylelikle zinde tutacak; günlük hayatınızda işleri daha rahat yoluna koyabileceksiniz.
Yay 2021-07-27
Kişisel alanınıza kimseyi yaklaştırmak istemeyeceksiniz. İletişiminize mesafe koyarak planlarınızı değerlendiriyorsunuz. Böylece kendinizi daha özgür hissedecek ve bireysel olarak daha rahat hareket edeceksiniz.
Yengeç 2021-07-27
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bu zorlanma hissi öfkeli davranışlara sebep olacağından kendinize ve çevrenize karşı acımasız bir tablo çizebilirsiniz. Yalnız kalmanız mümkün değilse, toplum içinde sakin kalmak için fazladan efor harcamanız gerekecektir.

 

 

Kaynak: 2021-07-27

 

Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Kuvvetini mazluma karşı değil, zalime karşı kullan…


Hacı Bektaşı Veli
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı