Haber Detayı
26 Eylül 2021 - Pazar 14:53 Bu haber 449898 kez okundu
 
Tomart Salça ve Sosları İlk Fuarında Avrupayı Fethetti!
Tomart AŞ, Bir yıl önce Türkiye’de katkısız ve koruyucu kullanmadan yüksek hijyen standartlarıyla üretmeye başladığı, Gaziantep’in Geleneksel Ev Salçası ve Soslarıyla piyasaya hızlı bir giriş yaptı.
ÖZEL SEKTÖR Haberi


Tomart AŞ, Bir yıl önce Türkiye’de katkısız ve koruyucu kullanmadan yüksek hijyen standartlarıyla üretmeye başladığı, Gaziantep’in Geleneksel Ev Salçası ve Soslarıyla piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Geçen bu bir yıl içerisinde gelecek hedeflerini dünya markası olmak yolunda planlayan Tomart Aş, Türkiye Perakendeciler Federasyonun düzenlediği Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen ‘’ Yerel zincirler Buluşuyor’’ fuarında gördüğü ilgi ve sipariş talebinden çok memnun!

Yerel zincirlerin yanı sıra Avrupa ülkelerinden gelen talep ile ilk fuarında dünyaya açılan Tomart Aş,Yönetim Kurulu Başkanı Erbay 'ın da vurguladığı üzere , Tomart'a gelen  bu talebin bekledikleri bir sonuç olduğunu, ''Zira; Tomart Marka salçayı ve soslarını deneyen hiç kimse başka salça kullanamaz! iddiamızın arkasında durduk ve  haklı gururunu yaşıyoruz'' dedi.